Domů » "Kariéra"

Zdravotnický záchranář

Zdravotničtí záchranáři řeší v terénu samostatně až 90 procent tísňových výzev, které přijme náš dispečink. Ne vždy je to práce jako v akčním filmu, ale v mnoha případech budete jediní, kdo v danou chvíli může pacientům pomoci. Budete pracovat se špičkovým vybavením, s moderními sanitními vozy a za finančních podmínek, které jsou v celorepublikovém srovnání nadstandardní. Vedle řady benefitů budete mít i podporu zaměstnavatele při kontinuálním vzdělávání a rozšiřování vaší odbornosti, třeba na zdravotnického záchranáře pro urgentní medicínu.

Kvalifikační předpoklady

• VŠ/VOŠ (Bc. nebo DiS.) odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ/VOŠ (Bc. nebo DiS.) všeobecná sestra se specializovanou způsobilostí v oboru sestra pro intenzivní péči, která byla členem výjezdové skupiny ZZS nebo má absolvovaný certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče“ to platí pro všeob. sestry, které studium dokončily po roce 2011 (víme, že je to poněkud kostrbaté, ale jakmile pošlete životopis, my se v tom už budeme umět zorientovat)

• u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 požadujeme dle zákona roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče

• řidičské oprávnění skupiny C1 a praxe v řízení je výhodou, nikoliv podmínkou přijetí, v případě přijetí do pracovního poměru bude nutné si doplnit ŘP sk. C1 do jednoho roku od nástupu

• znalost místopisu Prahy, komunikační schopnosti a schopnost týmové práce, přesnost, pečlivost, spolehlivost.

Pokud základní kvalifikační požadavky splňujete, máte napůl vyhráno. Pošlete nám prosím Váš životopis na personalnizzshmp.cz

Operátor/ka ZOS

Budete vždy jako první zdravotník na místě, byť po telefonu. Budete spolu s laiky na absolutním začátku řetězce přežití. Váš hlas a zkušenosti pomohou volajícím v prvních minutách. Uslyšíte křik, pláč, beznaděj, ale i úlevu a radost, když se podaří situaci zvládnout. Ten pocit stojí za to. Už víckrát nám pacienti říkali, že operátorky a operátoři jsou neviditelní andělé na telefonu. Mají pravdu. Pro tuto náročnou práci vám zajistíme odpovídající zázemí i platové ohodnocení.

• zdravotnické vzdělání na VŠ/VOŠ (Bc. nebo Dis.)

• odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací nebo zdravotnický záchranář

• specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou (viz. certifikovaný kurz „Operační řízení přednemocniční neodkladné péče“, který u nás můžete absolvovat)

Pokud základní kvalifikační požadavky splňujete, máte napůl vyhráno. Pošlete nám prosím Váš životopis, na personalnizzshmp.cz

Řidič vozidla ZZS

Spolehlivě dovézt kolegyně a kolegy na místo a aktivně se zapojit do pomoci pacientům. To je mimořádně důležitý úkol řidičů vozidla ZZS – zásadní součásti týmu našich zdravotníků. Máme moderní sanitní vozy, se kterými zvládnete jak náročný pražský provoz, tak záludnosti terénu. Vedle maximálního výjezdového příplatku budete čerpat řadu dalších benefitů jako ostatní zdravotníci. Že nejste řidičem vozidla ZZS? Zájemcům nabízíme možnost u nás tento akreditovaný kvalifikační kurz absolvovat.

• středoškolské vzdělání (výuční list)
• řidičský průkaz skup. C, praxi v řízení
• znalost místopisu Prahy
• absolvovaný akreditovaný Kurz řidiče vozidla ZZS v rozsahu cca 600 hodin

Absolvování kurzu je podmínkou přijetí na tuto pracovní pozici dle platné legislativy.

Profesní životopisy zasílejte na: personalnizzshmp.cz

Lékař/ka RLP

Sezení v teple a stereotyp ambulance není nic pro vás? Spolu s řidičem u nás budete v rendez-vous systému vyrážet k vážným událostem a na místě samostatně řídit poskytování péče pacientům v situacích, kdy jim jde mnohdy o život. Je to práce pro lékaře, kteří se umí a chtějí samostatně rychle rozhodovat. K vašim zkušenostem budete mít nejmodernější vybavení. Pražská záchranka je prestižní organizace a nebojíme se napsat i špička ve svém oboru. Budete mít možnost účastnit se národních i mezinárodních konferencí a podílet se na posouvání urgentní medicíny u nás i ve světě.

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách na výzvu zdravotnického operačního střediska, provádění vysoce specializovaných a náročných odborných činností včetně spolupráce při vyprošťování osob a zabezpečení odborného transportu zraněných. Odpovědnost za chod výjezdové základny, kontrola vybavení včetně vozu rychlé lékařské pomoci, doplňování zdravotnických potřeb a léků. Odpovědnost za řádné vedení zdravotnické dokumentace v rozsahu daném právními předpisy.

Nabízíme

Náročnou, ale zajímavou práci v trvale kladně hodnocené organizaci. Přívětivé zázemí stabilní a prestižní organizace, moderní a kvalitní vybavení pracovišť. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na odborných konferencích doma i v zahraničí, dodatkovou dovolenou, možnost čerpání dalších bonusů, výhledově možnost získání služebního bytu.

Požadujeme

VŠ (LF), specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína a medicína katastrof nebo v základním oboru (ARO, praktické lékařství pro dospělé, interní lékařství, chirurgie, pediatrie). Praxe na ZZS vítána!

Nástup po vzájemné dohodě.

Správce/kyně dokumentace

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružnou pracovní dobu, stravenky a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.

Náplň práce

Správa a tvorba řízené dokumentace ve shodě s ČSN EN ISO 9001, dalšími systémy kvality a interními akty řízení. Správa dokumentů řízené i neřízené dokumentace na intranetu organizace, samostatná grafická úprava, členění, redigování a provádění všeobecných jazykových a stylistických úprav řízené dokumentace organizace. Zajištění připomínkových řízení, distribuce a archivace řízené dokumentace v souladu se spisovým a skartačním řádem uchovávání originálů interních aktů. Vydávání informativních kopií řízené dokumentace.

Požadujeme

Vzdělání min. VŠ bakalářské, vysokou uživatelskou znalost MS Office, dobrou znalost českého jazyka, zkušenosti s řízením a tvorbou dokumentace, praxe v oblasti managementu kvality ve zdravotnictví (ISI, SAK) výhodou.