Domů » "Kariéra"
 

Zdravotnický záchranář

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách bez odborného dohledu v souladu s platnou legislativou, provádění zdravotnické části záchranných a likvidačních prací při mimořádných událostech s hromadným postižením osob v rámci IZS. Obsluha a řízení všech kategorií vozidel ZZS v rozsahu svého řidičského oprávnění, plnění zákonné povinnosti celoživotního vzdělávání v souladu s rozvojem oboru a nejnovějšími vědeckými poznatky.


Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP, platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. s platností od 1.1. 2020, dodatkovou dovolenou, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění, Multisport karty a další benefity, práci v nepřetržitém provozu.


Požadujeme

VŠ/VŠ – bak./VOŠ, odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ/VŠ-bak./VOŠ vzdělání, odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry – specializovanou způsobilost v oboru sestra pro intenzivní péči a praxi ve výjezdové skupině ZZS nejméně v rozsahu alespoň poloviny týdenní pracovní doby po dobu 5 let v posledních 6 letech (dle zákona č. 96/2004 Sb., § 18, odst. 2) nebo certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče“, u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče.

Řidičské oprávnění skup C1 a praxe v řízení výhodou, v případě přijetí do pracovního poměru nutnost doplnění ŘP sk. C1 do jednoho roku od nástupu, znalost místopisu Prahy, komunikační schopnosti a schopnost týmové práce, přesnost, pečlivost, spolehlivost.

 Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Operátor/ka ZOS

Náplň práce

Přijímání a odborné vyhodnocování tísňových výzev na lince 155, poskytování telefonické odborné pomoci během tísňového volání, součinnost při mimořádných událostech v rámci IZS  v souladu s platnou legislativou.


Nabízíme

Zajímavou práci na špičkovém pracovišti svého druhu, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. s platností od 1.1. 2020, dodatkovou dovolenou, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/volnočasové poukázky.


Požadujeme

VŠ/VŠ bak. (příp. VOŠ) – zdravotnické vzdělání, odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací nebo zdravotnický záchranář, specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou (viz. certifikovaný kurz „Operační řízení přednemocniční péče“), spolehlivost, přesnost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem a schopnost práce v týmu, výhodou jsou zkušenosti z urgentní medicíny.

Práce na plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu. Nástup dle dohody.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Řidič vozidla ZZS

Náplň práce

Vykonává činnosti podle vyhlášky č. 55/2011 Sb. a dále pod odborným dohledem lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování neodkladné péče bez odborného dohledu, asistuje pod přímým vedením lékaře nebo zdravotnického pracovníka při provádění dalších zdravotních úkonů v rámci přednemocniční neodkladné péče.

Zabezpečuje odborný transport pacientů v rámci přednemocniční neodkladné péče, v případě potřeby obsluhuje radiokomunikační prostředky. Podílí se na kontrole a manipulaci a uložení léčivých přípravků, uložení zdravotnických prostředků a přístrojů, dále na dezinfekci a na zajištění dostatečné operativní zásoby.


Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP, platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. s platností od 1.1. 2020, dodatkovou dovolenou, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity. Práci v nepřetržitém provozu.


Požadujeme

Úplné střední vzdělání, akreditovaný Kurz řidiče vozidla ZZS, řidičské oprávnění skup. C1. Praxi v řízení a znalost místopisu Prahy. Základní znalost práce na PC, komunikativnost, schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Profesní životopisy zasílejte na: personalnizzshmp.cz

Lékař/ka RLP

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách na výzvu zdravotnického operačního střediska, provádění vysoce specializovaných a náročných odborných činností včetně spolupráce při vyprošťování osob a zabezpečení odborného transportu zraněných. Odpovědnost za chod výjezdové základny, kontrola vybavení včetně vozu rychlé lékařské pomoci, doplňování zdravotnických potřeb a léků.

Odpovědnost za řádné vedení zdravotnické dokumentace v rozsahu daném právními předpisy.


Nabízíme

Náročnou, ale zajímavou práci v trvale kladně hodnocené organizaci. Přívětivé zázemí stabilní a prestižní organizace, moderní a kvalitní vybavení pracovišť. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na odborných konferencích doma i v zahraničí, dodatkovou dovolenou, možnost čerpání dalších bonusů, výhledově možnost získání služebního bytu.


Požadujeme

VŠ (LF), specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína a medicína katastrof nebo v základním oboru (ARO, praktické lékařství pro dospělé, interní lékařství, chirurgie, pediatrie). Praxe na ZZS vítána!

Nástup po vzájemné dohodě.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Řidič technologické dopravy

Náplň práce

Zajišťování vnitropodnikové i externí přepravy zásilek a materiálu, včetně obsluhy jednotlivých výjezdových základen po Praze. Převozy vozidel na myčku a do autodílny a zpět na příslušnou výjezdovou základnu. Údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti do 12 t, zajišťování převozů pohotovostních zaměstnanců dle požadavků.


Nabízíme

Pracovní úvazek na 1,0, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/volnočasové poukázky, Multisport karta.


Požadujeme

SV s výučním listem, řidičský průkaz skup. C1, praxi v řízení, znalost místopisu Prahy, pečlivost, spolehlivost.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

 Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Finanční účetní

Náplň práce

Vystavování odběratelských faktur, včetně jejich zaúčtování, provádění kontroly podkladů předaných k vystavení faktur. Sledování plateb odběratelských faktur; správa pohledávek včetně vystavování upomínek.


Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění, 5 dnů sick days a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.


Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a praxi v oboru, dobrou uživatelskou znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s agendou pohledávek.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Pokladní – Finanční účetní

Náplň práce

Vedení pokladny organizace a spojené agendy včetně evidence cenin, zajištění platebního styku s bankou, vystavování odběratelských faktur, včetně jejich zaúčtování, provádění kontroly podkladů předaných k vystavení faktur, sledování a urgence plateb odběratelských faktur


Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění, 5 dnů sick days a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.


Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a praxe v oboru, dobrou uživatelskou znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost a znalost práce s pokladní hotovostí.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz

Odborný referent právního oddělení

Náplň práce

Agenda veřejných zakázek – připomínkování zadávacích dokumentací, úprava finálního znění smluv do zadávací dokumentace a kontrola smluv s vysoutěženými dodavateli. Agenda náhrady škod zaměstnanců při výkonu zaměstnání – jednání s pojišťovnami při řešení náhrady škod, připojení se k trestnímu, správnímu řízení, řešení požadavků policie, apod.

Agenda náhradové komise – administrace podkladů, uplatnění náhrady škody vůči jednotlivým zaměstnancům, součinnost při řešení náhrady škod s pojišťovnami zaměstnanců. Agenda pohledávek za nepojištěnými pacienty – administrativa upomínek předaných ekonomickým oddělením.


Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.


Požadujeme

VŠ- BAK, (veřejná správa, právně – ekonomické zaměření), praxi min. 2 roky v administrativě, v právní oblasti /soudy, advokátní kanceláře apod. výhodou, základní orientace ve správním právu, zákonu o veřejných zakázkách, dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, případně e-spis), pečlivost, spolehlivost a loajalitu.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz