Domů » "Kariéra"

Zdravotnický záchranář

Zdravotničtí záchranáři řeší v terénu samostatně až 90 procent tísňových výzev, které přijme náš dispečink. Ne vždy je to práce jako v akčním filmu, ale v mnoha případech budete jediní, kdo v danou chvíli může pacientům pomoci. Budete pracovat se špičkovým vybavením, s moderními sanitními vozy a za finančních podmínek, které jsou v celorepublikovém srovnání nadstandardní. Vedle řady benefitů budete mít i podporu zaměstnavatele při kontinuálním vzdělávání a rozšiřování vaší odbornosti, třeba na zdravotnického záchranáře pro urgentní medicínu.

Kvalifikační předpoklady

• VŠ/VOŠ (Bc. nebo DiS.) odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ/VOŠ (Bc. nebo DiS.) všeobecná sestra se specializovanou způsobilostí v oboru sestra pro intenzivní péči, která byla členem výjezdové skupiny ZZS nebo má absolvovaný certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče“ to platí pro všeob. sestry, které studium dokončily po roce 2011 (víme, že je to poněkud kostrbaté, ale jakmile pošlete životopis, my se v tom už budeme umět zorientovat)

• u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 požadujeme dle zákona roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče

• řidičské oprávnění skupiny C1 a praxe v řízení je výhodou, nikoliv podmínkou přijetí, v případě přijetí do pracovního poměru bude nutné si doplnit ŘP sk. C1 do jednoho roku od nástupu

• znalost místopisu Prahy, komunikační schopnosti a schopnost týmové práce, přesnost, pečlivost, spolehlivost.

Pokud základní kvalifikační požadavky splňujete, máte napůl vyhráno. Pošlete nám prosím Váš životopis na personalnizzshmp.cz

Operátor/ka ZOS

Budete vždy jako první zdravotník na místě, byť po telefonu. Budete spolu s laiky na absolutním začátku řetězce přežití. Váš hlas a zkušenosti pomohou volajícím v prvních minutách. Uslyšíte křik, pláč, beznaděj, ale i úlevu a radost, když se podaří situaci zvládnout. Ten pocit stojí za to. Už víckrát nám pacienti říkali, že operátorky a operátoři jsou neviditelní andělé na telefonu. Mají pravdu. Pro tuto náročnou práci vám zajistíme odpovídající zázemí i platové ohodnocení.

• zdravotnické vzdělání na VŠ/VOŠ (Bc. nebo Dis.)

• odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací nebo zdravotnický záchranář

• specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou (viz. certifikovaný kurz „Operační řízení přednemocniční neodkladné péče“, který u nás můžete absolvovat)

Pokud základní kvalifikační požadavky splňujete, máte napůl vyhráno. Pošlete nám prosím Váš životopis, na personalnizzshmp.cz

Řidič vozidla ZZS

Spolehlivě dovézt kolegyně a kolegy na místo a aktivně se zapojit do pomoci pacientům. To je mimořádně důležitý úkol řidičů vozidla ZZS – zásadní součásti týmu našich zdravotníků. Máme moderní sanitní vozy, se kterými zvládnete jak náročný pražský provoz, tak záludnosti terénu. Vedle maximálního výjezdového příplatku budete čerpat řadu dalších benefitů jako ostatní zdravotníci. Že nejste řidičem vozidla ZZS? Zájemcům nabízíme možnost u nás tento akreditovaný kvalifikační kurz absolvovat.

• středoškolské vzdělání (výuční list)
• řidičský průkaz skup. C, praxi v řízení
• znalost místopisu Prahy
• absolvovaný akreditovaný Kurz řidiče vozidla ZZS v rozsahu cca 600 hodin

Absolvování kurzu je podmínkou přijetí na tuto pracovní pozici dle platné legislativy.

Profesní životopisy zasílejte na: personalnizzshmp.cz

Vedoucí lékař/ka – koroner/ka

Nabízíme
Práci v trvale kladně hodnocené organizaci. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. ve znění pozdějších předpisů. 6 týdnů dovolené, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek.

Náplň práce
• prohlídky těl zemřelých osob mimo zdravotnická zařízení, tzn. doma, v domovech s pečovatelskou službou, domovech pro seniory, domácí hospicové péči apod., a v terénu, vč. násilných trestných činů, sebevražd, dopravních nehod a dalších úrazových příčin na území hl. m. Prahy podle zákona o zdravotních službách

• spolupráce s dalšími složkami IZS a orgány činnými v trestním řízení. Práce v denních a nočních směnách, výjezdy na pokyn zdravotnického operačního střediska

• odpovědnost za chod výjezdové základny a za metodické a organizační zajištění činnosti koronerů včetně organizace obsazení směn a navazující pracovněprávní agendy (výkazy směn, dovolené, přesčasy…)

• odpovědnost za řádné vedení a kontrolu zdravotnické dokumentace v souladu s platnými právními předpisy a vnitřními předpisy organizace ZZS HMP.

Požadujeme
• VŠ-LF, specializovanou způsobilost v základním lékařském oboru interna, chirurgie, praktické lékařství; zkušenosti s prohlídkami těl zemřelých.

• Specializace v oboru patologie nebo soudního lékařství výhodou.

Nástup od 1. 3. 2021, případně podle dohody.

Lékař/ka – koroner/ka

Nabízíme
Práci v trvale kladně hodnocené organizaci, platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 6 týdnů dovolené, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění a další benefity, práci na pracovní úvazek nebo DPČ dle dohody.

Nástup dle dohody.

Náplň práce

• spolupráce s dalšími složkami IZS a orgány činnými v trestním řízení

• práce v provozu v denních a nočních směnách s převahou denních směn, výjezdy na pokyn zdravotnického operačního střediska

• odpovědnost za řádné vedení a kontrolu zdravotnické dokumentace v souladu s platnými právními předpisy a vnitřními předpisy organizace ZZS HMP

Požadujeme
• VŠ-LF, specializovanou způsobilost v základním lékařském oboru interna, chirurgie, praktické lékařství; zkušenosti s prohlídkami těl zemřelých
• specializace v oboru patologie nebo soudního lékařství výhodou

Vedoucí personálního oddělení

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, nástup dle dohody.

Náplň práce

• řízení činnosti personálního oddělení a platové účtárny
• analyzování personálních procesů, jejich funkčnosti a přínosu
• zavádění nových personálních metod
• spolupráce na stanovování strategie plánování a řízení lidských zdrojů
• spolupráce s ekonomickým oddělením na přípravě forecastu a rozpočtu
• tvorba interní dokumentace, výročních zpráv, statistických výkazů
• komplexní rozbory struktury zaměstnanců
• spolupráce na výběrových řízeních
• budování firemní kultury

• vysokoškolské vzdělání, praxe v oblasti personalistiky podmínkou
• dobrou orientaci v zákoníku práce
• komunikační a organizační schopnosti
• analytické myšlení
• samostatnost, flexibilita, loajalita, diskrétnost
• dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Excel)
• znalosti pracovněprávní problematiky příspěvkových organizací
• znalost práce v programu VEMA výhodou