Náplň práce

Organizování provozu výjezdových skupin v souladu s plány a operativní zajišťování posádek. Při náhle vzniklých situacích během směn, přímá komunikace se zaměstnanci. Evidence a kontrola odpracované doby zaměstnanců provozu výjezdových skupin, sledování přesčasové práce a čerpání dovolené. Příprava měsíčních a denních plánů služeb pro výjezdové skupiny včetně pohotovostí, předávání elektronických podkladů pro platovou účtárnu.

Nabízíme

Zajímavou práci se získáním zkušeností v prestižní organizaci, platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní připojištění.

Požadujeme

VOV/ÚSV s maturitou, vhodné i pro zájemce bez praxe. Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook). Komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.