Naše výjezdové skupiny zasahovaly o prvním prázdninovém víkendu u mnoha rozmanitých případů.
Kryštof 01 vzlétl do Středočeského kraje k několika dopravním nehodám, při kterých došlo například ke zranění parašutisty v tandemu na Kolínsku. Muž utrpěl vážná vícečetná poranění a po akutním ošetření na místě byl předán do střešovické ÚVN. Do stejné nemocnice putoval i muž zraněný při dopravní nehodě v obci Pozdeň, kdy byl nepřipoutaný katapultován z vozidla. Z obce Bezno Kryštof 01 transportoval na vinohradské popáleniny ročního chlapečka opařeného kávou. Vrtulník musel letět také do Ústeckého kraje, kde se v obci Cítoliby střetl motorkář s osobním automobilem a utrpěl sdružená poranění, se kterými byl předán taktéž na Emergency ÚVN. Dalším místem zásahu Kryštofa 01 byla obec Sulice. Zde si pětatřicetiletý muž po pádu do bazénu způsobil poranění páteře. Po ošetření byl předán do motolské nemocnice. Naše letecká výjezdová skupina zasahovala i v pondělí ráno, a to ve Vinařicích u Kladna, u pádu cyklisty. S vážným zraněním byl po ošetření transportován do střešovické vojenské nemocnice.
Pozemní posádky zasahovaly např. na dálnici D10 a jejím druhém kilometru, tam došlo ke střetu osobního automobilu a motocyklu. Motorkář utrpěl vážná zranění končetin, po ošetření byl předán na ortopedii vinohradské nemocnice.
V neděli vyjely posádky ZZS HMP na Císařský ostrov s výzvou „ÚRAZ++“. Na muže (*1997) tam spadlo lešení. Pacient utrpěl kontuzi zad a kyčlí a po nezbytném ošetření byl transportován na Emergency ÚVN. Jen o pár hodin později byla další výzva na výjezd „ÚRAZ++“, tentokrát do Uhříněvsi, kde spadla 17ti letá slečna z koně a přivodila si zlomeninu dolní končetiny a otřes mozku. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byla předána na dětskou chirurgii Thomayerovy nemocnice. Místem našeho zásahu byl i Štefáníkův most, odkud měl spadnout do vody muž, který byl bez zjevných zranění převezen k preventivnímu vyšetření do Nemocnice Na Františku.