Náplň práce

Řízení, organizace a kontrola právního oddělení, zodpovědnost za jeho činnost. Komplexní dozor nad dodržováním právních předpisů a nařízení. Posuzovací, konzultační a poradenská činnost v celém oboru právní služby, včetně řešení právních sporů. Vypracování právních výkladů a stanovisek, stanovení postupů aplikace práva, vedení a organizace agendy vymáhání pohledávek a návrhů žalob na jejich vymáhání, zastupování ZZS HMP v právních sporech před soudy, orgány činnými v trestním, občanskoprávním a správním řízení a před dalšími orgány veřejné správy. Zodpovědnost za komplexní zajištění smluvní agendy ZZS HMP a za správnost publikace smluv v Registru smluv dle platných předpisů. Provádění právního dohledu nad vyřizováním oznámení a podnětů občanů.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. s platností od 1. 1. 2020, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek, nástup dle dohody.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání – PF, praxe min. 2 roky, znalost pracovního a správního práva vítána, pečlivost, spolehlivost a loajalita.