Náplň práce

Zajišťování systému financování organizace prostřednictvím více zdrojů financování, např. rozpočtových, mimorozpočtových a dalších veřejných zdrojů. Zodpovědnost za včasné a správné zpracování podkladů pro fakturaci výkonů v oblasti přednemocniční neodkladné péče a činnosti koronera v souladu s uzavřenými smlouvami. Koordinace činností souvisejících s dohledáním identifikace neznámých pacientů, zajišťování příjmů za vyúčtování přednemocniční neodkladné péče z veřejného zdravotního pojištění, sledování průběhu vyúčtování výkonů za ošetření pacientů u specifických případů. Zajišťování komplexní obsluhy speciálních počítačových aplikací při vyúčtování přednemocniční neodkladné péče.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Požadujeme

Vzdělání VŠ-BAK, VOV, vysokou uživatelskou znalost MS Office, přesnost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu, praxe v oblasti financování pojišťoven vítána.

Práce na plný pracovní úvazek.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Profesní životopisy zasílejte na: personalnizzshmp.cz