Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek ve směnném provozu.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• zajištění provozuschopnosti ICT zařízení nezbytných pro nepřetržitý provoz zdravotnického operačního střediska
• zajištění provozuschopnosti komunikačních zařízení organizace (telefony pevné včetně vlastní PABX, telefony mobilní, pagery, radiostanice) včetně základního servisu, programování a následných výměn
• proaktivní kontroly funkčnosti a profylaxe
• zajištění základního servisu dalších IT technologií v nepřetržitém provozu a řešení náhlých havarijních situací v provozu budovy ohrožujících funkčnost zdravotnického operačního střediska
• udržování funkčnosti záložních komunikačních prostředků určených pro krizové situace, asistence a cvičení
• vedení dalších agend a činností, vyplývajících z potřeb organizace
• pracovní doba je určena rozpisem směn v nepřetržitém provozu oddělení

Požadujeme

• vzdělání VO nebo ÚSV
• praktické zkušenosti v oblastech rádiová komunikační technika a technologie digitální a analogová
• výpočetní technika – základní přehled o hardware na úrovni pracovní stanice
• základní znalost operačních systémů MS Windows
• základní znalost ovládání běžných kancelářských aplikací