Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek s občasným záskokem ve směnném provozu.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• koncepční řešení informačních a komunikačních systémů zdravotnického operačního střediska a zajišťování průběžné inovace jeho částí
• koordinace vývoje a zdokonalování prostředků komunikačních systému podporujících činnost ZOS i ostatních útvarů organizace
• zajišťování instalací, provozu a oprav prostředků informační a komunikační techniky ZOS
• samostatné vytváření plánů využití komunikačních zařízení organizace (telefony pevné včetně vlastní PABX, telefony mobilní, pagery, radiostanice) včetně metodického řízení při zajištění plné provozuschopnosti a jejich programování
• spolupráce s odbornými útvary externích subjektů
• tvorba a průběžná aktualizace provozní dokumentace spravovaných technologií
• provádění příslušných částí finanční kontroly a správa majetku v odpovědnosti oddělení
• standardní pracovní doba s příležitostným zapojením do služeb dle rozpisu směn v nepřetržitém provozu oddělení

Požadujeme

• vzdělání VŠB nebo VO
• praktické zkušenosti v oblastech Informační a komunikační technika – základní přehled o hardware
• základní přehled o LAN (TCP/IP) a SAN sítích
• dobrá znalost operačních systémů MS Windows a Linux
• dobrá znalost ovládání běžných kancelářských aplikací
• základní znalost databázových systémů – Oracle, MS SQL
• základní znalost rádiové komunikační techniky (digitální i analogové)