Náplň práce

Zodpovědnost za komplexní zajištění smluvní agendy organizace s výjimkou pracovněprávních smluv a dále za správnost publikace smluv v registru smluv, vypracování právních výkladů a stanovisek postupů aplikace práva pro potřeby organizace, rozhodování o postupech při vymáhání pohledávek, zastupování organizace v právních sporech, právní dohled nad vyřizováním stížností, oznámení a podnětů občanů, vedení a organizace agendy vymáhání pohledávek a agendy návrhů žalob na vymáhání pohledávek.

Nabízíme

platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity, práce na plný pracovní úvazek, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, nástup  duben –  květen 2018.

Požadujeme

VŠ vzdělání právnického směru, min. 2 roky praxe, zejména v oblasti pracovněprávní, pečlivost, spolehlivost a loajalitu, znalost a praxe v pracovněprávní problematice ve zdravotnictví vítána.

Profesní životopisy zasílejte na personzzshmp.cz