Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na 0,5 úvazek.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• posuzovací konzultační a poradenské činnosti v celém oboru ochrany osobních a jiných citlivých údajů
• zvyšování povědomí a péče o odbornou přípravu zaměstnanců zapojených do zpracování a poskytování informací
• komplexní dozor nad dodržováním právních předpisů pro oblast ochrany osobních údajů a podílení se na přípravě vnitřních předpisů organizace
• spolupráce s dozorovým úřadem
• vyhodnocování rizik a návrh opatření, řešení stížností

Požadujeme

• VŠ – PrF – specializace pro oblast osobních údajů a jejich ochrany
• absolvované školení GDPR
• zkušenosti min. 2 roky na pozici pověřenec pro ochranu osobních údajů
• dobrou uživatelskou znalost MS Office
• pečlivost, spolehlivost a loajalitu