Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna,  stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• kompletní zpracování platů zaměstnanců a dalších plnění (DPP a DPČ), srážky z platu, daňová evidence včetně ročního zúčtování, zpracování pracovních úrazů a jejich odškodnění
• vedení a evidence platových dokladů, náhrad platů, pracovní neschopnosti, docházky
• komunikace s úřady (ČSSZ, ZP, FÚ, soudy, ÚP…), součinnost při kontrolách
• poradenství zaměstnancům a vydávání potvrzení na jejich žádost
• sledování legislativních změn týkajících se platů a personalistiky
• vedení personální a platové agendy

Požadujeme

• VŠ bak./VOV/ÚSV s maturitou (výhodou ekonomické zaměření)
• praxi v oboru min. 5 let
• dobrá znalost platové problematiky a související legislativy s přesahem znalostí do personalistiky
• znalost práce v MS Office
• samostatnost, pečlivost a spolehlivost
• zkušenosti z rozpočtové nebo příspěvkové organizace, případně zdravotnického zařízení vítány
• znalost účetního programu VEMA  výhodou