Náplň práce

Vyřizování pracovněprávních náležitostí spojených se vznikem, průběhem a skončením pracovního poměru. Komplexní vedení personální agendy, nábor nových zaměstnanců a příprava výběrových řízení. Příprava platových návrhů na zařazení zaměstnanců na jednotlivé pracovní pozice, spolupráce na přípravě kontrolních zpráv a statistik. Stanovení, sledování a kontrola kvalifikačních předpokladů.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 263/2018 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání nebo SŠ s maturitou, praxe v oblasti personalistiky podmínkou. Velmi dobrou orientaci v zákoníku práce, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook). Znalosti pracovněprávní problematiky příspěvkových organizací, orientace v oblasti zdravotnictví, znalost práce v programu VEMA výhodou.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.