Náplň práce

Přijímání a odborné vyhodnocování tísňových výzev na lince 155, poskytování telefonické odborné pomoci během tísňového volání, součinnost při mimořádných událostech v rámci IZS  v souladu s platnou legislativou.

Nabízíme

Zajímavou práci na špičkovém pracovišti svého druhu, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, platové zařazení dle nařízení vlády č. 263/2018 Sb. v platném znění, dodatkovou dovolenou, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/volnočasové poukázky.

Požadujeme

VŠ/VŠ bak. (příp. VOŠ) – zdravotnické vzdělání, odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací nebo zdravotnický záchranář, specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou (viz. certifikovaný kurz Operační řízení přednemocniční péče), spolehlivost, přesnost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem a schopnost práce v týmu, výhodou jsou zkušenosti z urgentní medicíny.

Práce na plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu. Nástup dle dohody.