Náplň práce

Zpracovávání dat o ošetření pacientů pro účely vyúčtování přednemocniční neodkladné péče včetně tvorby podkladů pro fakturaci pojištěných i nepojištěných pacientů z ČR i cizinců – z členských zemí EU. Podílení se na procesu identifikace pacientů a spolupráce s jinými útvary organizace na minimalizaci neuhrazených pohledávek vzniklých z činnosti přednemocniční neodkladné péče. Sběr, vkládání a zpracovávání informací a dat včetně jejich archivace, výběr, řazení, tisk výstupů a správa tiskových souborů.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 263/2018 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění/ volnočasové poukázky, Multisportkarta a další benefity.

Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, základní orientaci v legislativě zdravotních pojišťoven, dokonalou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet), pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce, praxe ve zdravotnickém zařízení nebo ve zdravotní pojišťovně výhodou.

Práce v jednosměnném provozu na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.