Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce v jednosměnném provozu na pracovní úvazek 0,8
Nástup 1.12.2021 popř. dle dohody

Náplň práce

• zajišťování provozu počítačových aplikací pro vkládání a zpracování informací a dat z prvotních dokladů
• zpracování dat o ošetření pacientů pro účely vyúčtování přednemocniční neodkladné péče a výjezdů koronera
• správné pořizování dat ze záznamů RZP do interního systému ZZS HMP
• controlling validity dat zdravotnické dokumentace posádek RZP, RV a koronera
• podílení se na procesu dohledání totožnosti u neznámých pacientů, ověřování validity dat v CRP VZP
• archivace zdravotnické dokumentace

Požadujeme

• ÚSV  s maturitou zdravotnického směru
• uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost při práci
• praxe v administrativě zdravotnického zařízení vítána, není podmínkou