Náplň práce

Administrativní zajištění přípravy, zadávání a kontrola veřejných zakázek v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a v souladu s metodickým pokynem ZZS HMP; koordinace procesu zadávání veřejných zakázek s ostatními odbornými útvary organizace; poradenská činnost ohledně definování technických požadavků a stanovení vhodných kritérií hodnocení pro jednotlivé předměty plnění.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů,  pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, penzijní připojištění, volnočasové poukázky, Multisport karta

Požadujeme

VŠ, případně ÚSV s maturitou (nejlépe právnického nebo ekonomického směru), min. 1 rok praxe v oblasti veřejných zakázek; alespoň základní orientaci v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění a souvisejících předpisů; dobrou úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet); komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost.

Nástup dle dohody.