Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• administrativní zajištění přípravy, zadávání a kontrola veřejných zakázek v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a v souladu s metodickým pokynem ZZS HMP
• související práce s profilem zadavatele, Věstníkem veřejných zakázek a dalšími veřejně dostupnými registry
• koordinace procesu zadávání veřejných zakázek s ostatními odbornými útvary organizace
• poradenská činnost ohledně definování technických požadavků a stanovení vhodných kritérií hodnocení pro jednotlivé předměty plnění

Požadujeme

• VŠ, případně ÚSV s maturitou (nejlépe právnického nebo ekonomického směru)
• min. 1 rok praxe v oblasti veřejných zakázek
• alespoň základní orientaci v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění a souvisejících předpisů
• dobrou úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)
• komunikační schopnosti, pečlivost a spolehlivost