Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, volnočasové poukázky / penzijní pojištění a další benefity. Práci v pozitivním a dobře fungujícím kolektivu.

Práce na plný pracovní úvazek.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• zajišťování informačních, organizačních a administrativních prací Výcvikového a vzdělávacího střediska (VVS)
• zajišťování kontaktu se zájemci o jednotlivé formy vzdělávání, poskytování informací, sjednávání termínů, zpracování podkladů pro fakturování plateb
• zajišťování lektorů pro výuku, příprava návrhu pracovních smluv a evidence pracovní doby
• podílí se na přípravě žádostí o akreditaci kurzů, konferencí a vzdělávacích programů
• podílí se na realizaci vzdělávacích akcí, včetně veřejných prezentačních akcí

Požadujeme

• ÚSV s maturitou
• dobrou uživatelskou znalost MS Office
• pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
• splnění všech částí výběrového řízení

S výhodou

• ŘP sk. B
• znalost anglického jazyka (úroveň B1/2)