Náplň práce

Příjem, evidence a předávání doručených dokumentů, spisů, materiálů a zásilek prostřednictvím elektronické aplikace (e-spis) a přijímání a odesílání datových zpráv prostřednictvím datové schránky.

Každodenní správa datové schránky a zajištění odesílání zásilek vč. související administrativy. Ve spolupráci s administrátorem e-spisu dohled a zodpovědnost za správu a konfiguraci aplikace e-spis, vč. exportů a importů, vedení správy číselníků, složek nastavení, správy subjektů. Zajištění oběhu externích a interních dokumentů

Vedení, ukládání, vyhledávání a půjčování spisové dokumentace obsahující i údaje chráněné podle příslušných právních předpisů, zajištění archivace dokumentů, příprava skartačních řízení dle platných předpisů.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů,

5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění a další benefity.

Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, vysokou uživatelskou znalost MS Office, dobrou znalost českého jazyka, pečlivost, spolehlivost, praxe na obdobné pozici vítána!

Profesní životopisy zasílejte na personzzshmp.cz