Náplň práce

Agenda veřejných zakázek – připomínkování zadávacích dokumentací, úprava finálního znění smluv do zadávací dokumentace a kontrola smluv s vysoutěženými dodavateli. Agenda náhrady škod zaměstnanců při výkonu zaměstnání – jednání s pojišťovnami při řešení náhrady škod, připojení se k trestnímu, správnímu řízení, řešení požadavků policie, apod. Agenda náhradové komise – administrace podkladů, uplatnění náhrady škody vůči jednotlivým zaměstnancům, součinnost při řešení náhrady škod s pojišťovnami zaměstnanců. Agenda pohledávek za nepojištěnými pacienty – administrativa upomínek předaných ekonomickým oddělením.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme

VŠ- BAK, (veřejná správa, právně – ekonomické zaměření), praxi min. 2 roky v administrativě, v právní oblasti /soudy, advokátní kanceláře apod. výhodou, základní orientace ve správním právu, zákonu o veřejných zakázkách, dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, případně e-spis), pečlivost, spolehlivost a loajalitu.