Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práce na plný úvazek nebo možnost zkráceného úvazku.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce

• administrativní a organizační podpora náměstka personální sekce
• zpracování a evidence doručené a odesílané korespondence včetně kontroly, úprav, třídění a ukládání/archivace
• vedení agendy elektronické spisové služby (e-spis) – přijímání a odesílání elektronické pošty včetně datových schránek
• evidence docházky, dovolených, DPN a OČR zaměstnanců ZZS HMP
• zajišťování realizace sociálních programů a odborných agend v působnosti sekce
• zajištění plynulého chodu sekretariátu

Požadujeme

• úplné středoškolské vzdělání s maturitou
• praxi v administrativě s upřednostněním praxe asistenta/ky – správa agend včetně archivace
• velmi dobrou znalost práce na PC (Word – samostatná tvorba dokumentů, Excel – tvorba tabulek a grafů, Outlook, Internet)
• pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti
• práce s elektronickou spisovou službou výhodou