Sezení v teple a stereotyp ambulance není nic pro vás? Spolu s řidičem u nás budete v rendez-vous systému vyrážet k vážným událostem a na místě samostatně řídit poskytování péče pacientům v situacích, kdy jim jde mnohdy o život. Je to práce pro lékaře, kteří se umí a chtějí samostatně rychle rozhodovat. K vašim zkušenostem budete mít nejmodernější vybavení. Pražská záchranka je prestižní organizace a nebojíme se napsat i špička ve svém oboru. Budete mít možnost účastnit se národních i mezinárodních konferencí a podílet se na posouvání urgentní medicíny u nás i ve světě.


Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách na výzvu zdravotnického operačního střediska, provádění vysoce specializovaných a náročných odborných činností včetně spolupráce při vyprošťování osob a zabezpečení odborného transportu zraněných. Odpovědnost za chod výjezdové základny, kontrola vybavení včetně vozu rychlé lékařské pomoci, doplňování zdravotnických potřeb a léků. Odpovědnost za řádné vedení zdravotnické dokumentace v rozsahu daném právními předpisy.


Nabízíme

Náročnou, ale zajímavou práci v trvale kladně hodnocené organizaci. Přívětivé zázemí stabilní a prestižní organizace, moderní a kvalitní vybavení pracovišť. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na odborných konferencích doma i v zahraničí, dodatkovou dovolenou, možnost čerpání dalších bonusů, výhledově možnost získání služebního bytu.


Požadujeme

VŠ (LF), specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína a medicína katastrof nebo v základním oboru (ARO, praktické lékařství pro dospělé, interní lékařství, chirurgie, pediatrie). Praxe na ZZS vítána!

Nástup po vzájemné dohodě.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz