Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění, 6 týdnů dovolené, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity. Možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na odborných konferencích doma i v zahraničí.

Práce na plný nebo částečný pracovní úvazek v denních a nočních směnách.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

• poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách na výzvu zdravotnického operačního střediska
• provádění vysoce specializovaných a náročných odborných činností včetně spolupráce při vyprošťování osob a zabezpečení odborného transportu zraněných
• odpovědnost za chod výjezdové základny, kontrola vybavení včetně vozu rychlé lékařské pomoci, doplňování zdravotnických potřeb a léků, kontrola spotřeby zdravotnického materiálu
• odpovědnost za řádné vedení zdravotnické dokumentace v rozsahu daném právními předpisy a IAŘ

Požadujeme

• VŠ-LF
• specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína, interna, chirurgie, anesteziologie a resuscitace, pediatrie, všeobecné praktické lékařství
• praxe na ZZS vítána