Náplň práce

Komplexně zajišťuje interní audit organizace dle zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění jako součást vnitřního řídícího a kontrolního systému. Odpovídá za vyhledávání a vyhodnocování rizik, poskytuje poradenství. Předkládá řediteli doporučení ke zdokonalování kvality, předcházení nebo zmírnění rizik a nápravě slabých míst. Sestavuje střednědobý a roční plán auditu.

Nabízíme

Práci ve stabilní a prestižní organizaci, dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružnou pracovní dobu, stravenky, penzijní připojištění/volnočasové poukázky a další benefity.

Práce na plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu. Nástup dle dohody.

Požadujeme

VŠ/VŠ bak. – nejlépe ekonomického nebo právnického směru, min. 2 roky praxe interního auditora, znalost legislativy a hospodaření příspěvkových organizací, zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a návazných právních norem, dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet), spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti. Výhodou je certifikace a praxe interního auditora ve veřejné správě.

Profesní životopisy zasílejte na: personzzshmp.cz