Nabízíme
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. v platném znění, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity.

Práci na plný pracovní úvazek.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce
• prohlídky těl zemřelých osob mimo zdravotnická zařízení, tzn. doma, v domovech s pečovatelskou službou, domovech pro seniory, domácí hospicové péči apod., a v terénu, vč. násilných trestných činů, sebevražd, dopravních nehod a dalších úrazových příčin na území hl. m. Prahy podle zákona o zdravotních službách. Spolupráce s dalšími složkami IZS a orgány činnými v trestním řízení
• práce v denních a nočních směnách, výjezdy na pokyn zdravotnického operačního střediska
• odpovědnost za chod výjezdové základny a za metodické a organizační zajištění činnosti koronerů včetně organizace obsazení směn a navazující pracovněprávní agendy (výkazy směn, dovolené, přesčasy…)
• odpovědnost za řádné vedení a kontrolu zdravotnické dokumentace v souladu s platnými právními předpisy a vnitřními předpisy organizace ZZS HMP

Požadujeme

• VŠ, Lékařská fakulta