Náplň práce

Samostatné účtování, zejména odběratelských faktur, včetně jejich pořizování a provádění kontroly podkladů předaných k vystavení faktur,  spolupráce s příslušným útvarem v záležitosti sledování a urgence plateb odběratelských faktur, vedení evidence majetku organizace, účtování majetku organizace a provádění měsíční závěrky majetku včetně kontrol, vedení pokladny organizace a spojené agendy včetně evidence cenin, zajištění platebního styku s bankou, zajištění činností spojených s dokladovou inventarizací majetku a závazků organizace, včetně spolupráce na fyzické inventarizaci majetku.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky, volnočasové poukázky/příspěvek na penzijní pojištění a další benefity.

Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a praxi v oboru, dobrou uživatelskou znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost, znalost účetnictví příspěvkových organizaci výhodou!

Práce na plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.

Profesní životopisy zasílejte na personzzshmp.cz