Náplň práce

Kontrola stavu elektrických rozvodů, stupně opotřebení a technické způsobilosti rozvodů, přístrojů a zařízení, zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti elektropřístrojů a elektrospotřebičů. Zodpovědnost za provoz kotelen, jejich opravy a údržbu, revize a řádné vedení provozní dokumentace, vč. kontroly, zodpovědnost za provádění kontrol všech odběrných míst elektrické energie, topení, vody a plynu i na detašovaných pracovištích organizace, vedení evidence a kontrola odečtů měřidel. Zodpovědnost za včasné a řádné provádění revizí technických zařízení budov, zajišťování servisu tlakových nádob a kontrola správnosti fakturace, kontrola správnosti fakturace za odběry energií a médií, vč. projednání odběrových diagramů, údržba, drobné opravy a činnosti týkající se slaboproudých a silnoproudých zařízení a elektrického vedení.


Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění/ volnočasové poukázky a další benefity.

Práce je možná formou brigády, na DPP nebo DPČ, vhodná i pro důchodce. Pracovní doba dle vzájemné dohody. Nástup možný ihned.


Požadujeme

ÚSV s maturitou, praxi v oboru, zkoušku odborné způsobilosti (§ 6 vyhl. č. 50/1978 Sb.), dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), dobrou orientaci v technické dokumentaci (zejména ve fakturaci za odběry energií), komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, ŘP skup. B.

Profesní životopisy zasílejte na personalnizzshmp.cz