Náplň práce

Kontrola stavu elektrických rozvodů, stupně opotřebení a technické způsobilosti rozvodů, přístrojů a zařízení. Zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti elektro přístrojů a elektrospotřebičů. Zodpovědnost za provoz kotelen, jejich opravy a údržbu, revize a řádné vedení provozní dokumentace, vč. kontroly. Zodpovědnost za provádění kontrol všech odběrných míst elektrické energie, topení, vody a plynu i na detašovaných pracovištích organizace, vedení evidence a kontrola odečtů měřidel. Zodpovědnost za včasné a řádné provádění revizí technických zařízení budov. Zajišťování servisu tlakových nádob a kontrola správnosti fakturace, kontrola správnosti fakturace za odběry energií a médií, vč. projednání odběrových diagramů, údržba, drobné opravy a činnosti týkající se slaboproudých a silnoproudých zařízení a elektrického vedení.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění/ volnočasové poukázky a další benefity.

Požadujeme

ÚSV s maturitou, praxi v oboru, zkoušku odborné způsobilosti (§ 6 vyhl. č. 50/1978 Sb.), dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), dobrou orientaci v technické dokumentaci (zejména ve fakturaci za odběry energií), komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, ŘP skup. B.

Práce na plný pracovní úvazek, nástup dle dohody.

Profesní životopisy zasílejte na personzzshmp.cz