Náplň práce

Přijímání a odborné vyhodnocování tísňových výzev na lince 155, poskytování telefonické odborné pomoci během tísňového volání, součinnost při mimořádných událostech v rámci IZS  v souladu s platnou legislativou.

Nabízíme

Zajímavou práci na špičkovém pracovišti svého druhu, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, dodatkovou dovolenou, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/volnočasové poukázky.

Požadujeme

VŠ/VŠ bak. (příp. VOŠ) – zdravotnické vzdělání, odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací nebo zdravotnický záchranář s osvědčením k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu, specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou(viz. certifikovaný kurz Operační řízení přednemocniční péče).

Spolehlivost, přesnost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem a schopnost práce v týmu. Výhodou jsou zkušenosti z urgentní medicíny.

Práce na plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu. Nástup dle dohody.

Profesní životopisy zasílejte na personzzshmp.cz